Aku pásová pila na kov IXES 20V/2,0Ah/2,4A Scheppach C-MBS635-X-SET S  Popis produktu Při dělení kovových materiálů je důležitá přesnost,… Celý popis
Slevový kupón
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 17.5.
Skladem u dodavatele >10 ks
Termín expedice 1-3 dny
ks
Na splátky
DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
obchodnik5@peddy.cz
Po - Pá 7:00 - 15:30
Parametry
Model Scheppach C-MBS635-X-SET S
Napětí akumulátoru 20 V
Počet akumulátorů 1
Kapacita akumulátoru 2,0 Ah
Distribuce CZ
Typ akumulátoru IXES
Rychlost pásu 1,4 - 2,7 m/s
Nabíjecí proud 2,4 A
Hmotnost 3,8 kg
Šířka pilového pásu 12,7 mm
Řezná výška 63,5 mm
Řezná šířka 63,5 mm
Otáčky 330 - 630 ot/min
Délka pilového pásu 733 mm
Aku pásová pila na kov IXES 20V/2,0Ah/2,4A Scheppach C-MBS635-X-SET S
Popis produktu
  • Aku pásová pila C-MBS635-X je určená pro přesné dělení široké škály materiálů. Díky maximálnímu průměru řezu 63,5 mm si bez problémů poradí se železem, ocelí, nerezovou ocelí, hliníkem, mědí i plasty. Řezání probíhá bez jisker, což zvyšuje bezpečnost práce a umožňuje použití i v prostředí, kde by klasické rozbrušovačky nebyly vhodné.
  • POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!
Rozsah dodávky
  • Pásová pila C-MBS635-X
  • 1x 20V / 2Ah baterie
  • 1x 20V nabíječka 2,4 A
Značka
Scheppach
Parametry
Napětí akumulátoru 20 V
Počet akumulátorů 1
Kapacita akumulátoru 2,0 Ah
Distribuce CZ
Typ akumulátoru IXES
Rychlost pásu 1,4 - 2,7 m/s
Nabíjecí proud 2,4 A
Hmotnost 3,8 kg
Šířka pilového pásu 12,7 mm
Řezná výška 63,5 mm
Řezná šířka 63,5 mm
Otáčky 330 - 630 ot/min
Délka pilového pásu 733 mm