Aku půdní vrták IXES 20V/4,0Ah/2,4A Scheppach BC-EB100-X-SET S Popis produktu Výkonný akumulátorový zemní vrták Scheppach BC-EB100-X je ideálním… Celý popis
Slevový kupón
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 17.5.
Skladem u dodavatele >14 ks
Termín expedice 1-3 dny
ks
Na splátky
DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
obchodnik5@peddy.cz
Po - Pá 7:00 - 15:30
Parametry
Model Scheppach BC-EB100-X-SET S
Napětí akumulátoru 20 V
Typ akumulátorový
Kapacita akumulátoru 4,0 Ah
Typ akumulátoru IXES
Nabíjecí napětí 2,4 A
Hmotnost 5,82 kg
Průměr vrtání 100 mm
Otáčky 125 ot/min
Délka vrtáku 800 mm
Aku půdní vrták IXES 20V/4,0Ah/2,4A Scheppach BC-EB100-X-SET S
Popis produktu
  • BC-EB100-X je standardně vybaven vrtákem o průměru 100 mm a délce 800 mm, což z něj činí univerzální nástroj pro různé aplikace. Nabízí 3 provozní režimy: Eco pro úsporný chod, Power Mode pro maximální výkon a reverzní chod pro uvolnění vrtáku. Praktická konstrukce s nízkou hmotností a dvěma madly s měkčenou protiskluzovou úpravou zajišťuje pohodlnou manipulaci při každém použití.
  • POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!
Konstrukce
  • Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V.
Rozsah dodávky
  • Stroj BC-EB100-X
  • Vrták 100 x 800 mm
  • 1x 20V / 2Ah baterie
  • 1x 20V nabíječka 2,4 A
Značka
Scheppach
Parametry
Napětí akumulátoru 20 V
Typ akumulátorový
Kapacita akumulátoru 4,0 Ah
Typ akumulátoru IXES
Nabíjecí napětí 2,4 A
Hmotnost 5,82 kg
Průměr vrtání 100 mm
Otáčky 125 ot/min
Délka vrtáku 800 mm